16 august 2010

Siimu sünnipäev

Täna sai meie pere pesamuna 1-aastaseks, juba!
Alles see oli kui ma hambad ristis sünnitusmaja poole sõitsin ja Jumalat tänasin, et pojake autos ei sündinud... ja nüüd on pojake juba tõeliselt armas väänik. Ronib igasse võimalikku kohta, topib suhu kõike mis kätte satub. Ei kõnni veel, aga tantsib ja laulab "mõmm-mõmm".

Tort sai selline kiirkorras valmistatud lihtne šokolaadibiskviit, vahel maasika toormoos ja peal kohupiimakreem, punasõstrad ja šokolaad.


Kuna minu vennapojal on ka augustis sünnipäev, siis sai kahe poisi sünnipäeva koos peetud ning minu ülesandeks jäi valmistada tort (ema ja vennanaine valmistasid ülejäänud toidud). Vastavalt soovile on tordile joonistatud robot, kuigi jah, ma pole eriti osav robotite joonistaja ;)
Tort koosnes kakaobiskviidist, maasika-kohupiimatarretisest, maasikatarretisest ja vahukoorest, kaunistused šokolaadist ja moosist.

3 kommentaari:

minukiisu ütles ...

Palju õnne!
See esimene aastake kipub jah lausa lendama.

Aniitram ütles ...

Palju õnne! :)

Liilia ütles ...

Täname!

Related Posts with Thumbnails

NB!

Siinses blogis leiduvad materjalid on autoriõiguse tähenduses autorikaitse objektiks ja materjalide kasutamine kommertseesmärkidel ilma autori loata on keelatud. Muul eesmärgil kasutades lingi palun algsele postitusele.